ГАРДЕРОБНИЦЯ (фахівець з VIP-гардеробу)

Майстри, в руках яких Ваші улюблені речі завжди залишатимуться новими, – це наші гардеробниці. Вони, як ніхто інший, орієнтуються у царині тканин, температурах прання й обертах віджиму. Їхнє прасування – бездоганне. Знання технологій догляду за одягом – досконалі. Гардеробниці агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ мають спеціальну профільну освіту і / або досвід роботи у цій сфері. І найголовніше – дійсно творчий підхід до своєї справи і трепетне ставлення до процесів оновлення Вашого одягу, взуття та сумочок.

 

Обираючи гардеробницю слід орієнтуватися на:garderob 2

  • охайність у роботі й доглянутий зовнішній вигляд;
  • вміння планувати робочий день і правильно визначати пріоритети відповідно до побажань роботодавця;
  • дбайливе ставлення до речей, побутової техніки та іншого майна;
  • відповідні знання й уміння використовувати сучасну побутову техніку – парогенератори, сушильні і пральні машини, прасувальні преси тощо;
  • здатність швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях та володіння прийомами долікарської медичної допомоги;
  • вміння приймати оптимальні рішення і виявляти ініціативу виключно в інтересах роботодавця і за попереднім погодженням з ним.

Реєструючись в агентстві СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, кандидат надає оригінали особистих документів і медичну книжку (форма №1-ОМК). Агентство за Чорним списком домашнього персоналу всіх агентств Києва перевіряє, чи не дискредитував себе потенційний працівник раніше на робочому місці. Усі рекомендації з попередніх місць роботи також перевіряються.

 

Що наша гардеробниця зробить для Вас

Перш за все, збереже Ваші речі в ідеальному стані. Вона ретельно їх розсортує і професійно підготує до прання, позбавивши від плям вина, шоколаду, трави, кулькової ручки, крові тощо. Вона краще за всіх у домівці знає, де й чиї речі знаходяться, і завжди безпомилково розкладе їх на потрібних місцях. Підготує Ваш гардероб до зміни сезону й підкаже, за яких умов Ваші ексклюзивні хутряні та шкіряні вироби краще зберігатимуться. Вона зуміє забезпечити догляд за будь-якими аксесуарами. Сумки, ремені, взуття, головні убори, краватки і все, що доповнює Ваш гардероб, завжди буде під її пильним оком.

Гардеробниця від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ компактно й технічно правильно збере Ваші валізи у поїздку і складе чек-лист усіх речей, аби нічого не залишилося в готелі. Гардеробниця вестиме книгу обліку одягу, зданого до хімчистки, що дозволить уникнути будь-яких втрат. Завдяки спеціальній освіті, досвіду й навичкам вона принагідно зробить дрібний ремонт, бо вчасно помітить шов, що розійшовся, або ґудзик, що ледь тримається. Завдяки її умінням Ваше вбрання завжди радуватиме Вас своїм бездоганним станом.

Ідивідуальні графік роботи гардеробниці складається відповідно до Ваших потреб.

Випробувальний термін може тривати до 2-х тижнів зі щоденною оплатою праці до підписання договору. Впродовж цього періоду Ви визначитеся, чи підходить Вам цей працівник.

Гарантійне обслуговування договору агентство забезпечує протягом усього терміну його дії.

 

garderob 1

Вартість послуг агентства:
  • договір на 1 рік – 100% від окладу працівника за місяць разово;
  • договір на 6 місяців – 70% від окладу працівника за місяць разово;
  • короткострокова послуга – за домовленістю з агентством.

Термін виконання заявки – від 30 хвилин до декількох днів.
Підбір персоналу здійснюється з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта.
Працюємо виключно з базою персоналу агентства.