НЯНЯ. НЯНЯ - ГУВЕРНАНТКА.

Агентство СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ може запропонувати Вам нянь і гувернанток для догляду за дітьми різного віку з найбільш зручним для Вас графіком їхньої роботи.

951

Обираючи няню (гувернантку) слід орієнтуватися на:

  • високий рівень відповідальності і доглянутий зовнішній вигляд;

  • фізичне і психічне здоров'я і психологічну стійкість;

  • наявність діючої медичної книжки (форма №1-ОМК);

  • здатність не підвищувати голоса на дитину і спроможність із нею домовлятися, формуючивати за будь-яких обставин дружнє до неї середовище;

  • готовність швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях, володіння прийомами долікарської медичної допомоги;

  • вміння приймати оптимальні рішення в інтересах дитини і виявляти ініціативу виключно за попереднім погодженням з батьками.

 

Реєструючись в агентстві СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, кандидат надає оригінали особистих документів і медичну книжку (форма №1-ОМК). Агентство за Чорним списком домашнього персоналу всіх агентств Києва перевіряє, чи не дискредитував себе потенційний працівник раніше на робочому місці. Усі рекомендації з попередніх місць роботи також перевіряються.

 

unnamedНяня для новонародженого від 0 та для супроводу породіллі до пологового будинку.

За бажанням Ви можете замовити няню як з медичною, так і з будь-якою іншою освітою та досвідом роботи з дітьми певного віку.

Зазвичай ми пропонуємо клієнтам нянь, які володіють знаннями в галузі сучасної педіатрії та навичками професійного або розслаблюючого масажу; можуть забезпечити повноцінний догляд за немовлям та згідно з віком – його гігієну, розвиток, заняття з плавання тощо. Няня новонародженого зможе вибудувати доцільний режим немовляти, привчить дитя до горщика і допоможе засвоїти інші життєво необхідні навички. За наявності фахової освіти надасть першу медичну допомогу. Наші няні знають графік щеплень, порядок введення підгодовування, інші важливі аспекти життя й розвитку дитини.

 

                                                                                                         Няня. Няня-гувернантка для дитини від 1 року

Від цього вікового періоду найбільш важливим є розвиток навичок дитини, її заохочення до пізнавальної діяльності. В обов'язках няні, як правило, – догляд за малям (гігієна, харчування), фізичний та інтелектуальний розвиток, дотримання порядку в його речах, іграшках, кімнаті. Якщо для Вас розвиток малюка важливіший за побутові обов'язки няні, запропонуйте їй замість наведення порядку регулярного проводити з дитиною вправи з дрібної моторики, організовувати рольові та рухливі ігри, займатися за методикам раннього розвитку відповідно до Ваших уподобань.

                                                                                                                               Няня-помічницяце догляд не тільки за Вашим малюком, а й вся необхідна допомога по господарству.

Графік роботи няні складається індивідуально, відповідно Ваших потреб.

Випробувальний термін може тривати до 2-х тижнів зі щоденною оплатою праці до підписання договору. Впродовж цього періоду Ви визначитеся, чи підходить Вам цей працівник.

Гарантійне обслуговування договору агентство забезпечує протягом усього терміну його дії.

Вартість послуг агентства:
  • договір на 1 рік – 100% від окладу працівника за місяць разово;
  • договір на 6 місяців – 70% від окладу працівника за місяць разово;
  • короткострокова послуга – за домовленістю з агентством.

Термін виконання заявки – від 30 хвилин до декількох днів.
Підбір персоналу здійснюється з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта.
Працюємо виключно з базою персоналу агентства.