КЕРУЮЧИЙ

Керуючий від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ забезпечить порядок на території Вашого помешкання і злагоджену безперебійну роботу усіх систем життєзабезпечення. Скоординує і проконтролює роботу домашнього персоналу. Це вивільнить Ваш час і дасть можливість спрямувати свою енергію на інші, більш значущі для Вас процеси.

Обираючи керуючого слід орієнтуватися на:upravlyayushhij dlya zagorodnogo doma

 • ретельність у роботі і презентабельну зовнішність;
 • досвід діяльності в даній сфері;
 • комунікативні та організаторські навички;
 • мультифункціональність і готовність до швидкого реагування на непередбачені проблеми і потреби;
 • вміння планувати свій робочий день, правильно обирати пріоритети і приймати оптимальні рішення в межах своєї компетенції та відповідно до завдань, визначених роботодавцем.
 • досвід і навички керування автомобілем;
 • дбайливе ставлення до майна сім'ї;
 • здатність швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях, володіння прийомами долікарської медичної допомоги.

Реєструючись в агентстві СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, кандидат надає оригінали особистих документів і медичну книжку (форма №1-ОМК). Агентство за
Чорним списком домашнього персоналу всіх агентств Києва перевіряє, чи не 
дискредитував себе потенційний працівник раніше на робочому місці. Усі рекомендації з попередніх місць роботи також перевіряються.

Що робить керуючий

Керуючий від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ кваліфіковано обслуговує Ваше домашнє господарство. Він знає принципи функціонування всіх систем життєзабезпечення: будинків та інших будівель, лазні, басейну, охорони. Кондиціювання, система безпеки, каналізація, автономне опалення, полив газонів тощо – сфера повсякденної діяльності, яку він здатен самостійно підтримати і відрегулювати, а за потреби звернутися до відповідних сервісних організацій. Керуючий щодня визначає поточні завдання для усіх працівників і контролює їх якісне та своєчасне виконання. Складає кошторис і веде фінансову звітність (оплата рахунків, видача заробітної плати персоналу, закупи тощо). Він відстежує технологічні новинки і сучасні тенденції за усіма напрямами своєї відповідальності.

Винаймаючи на роботу керуючого, Ви фактично отримуєте особистого помічника з ведення домашніх справ, координуючи роботу необхідних процесів через спілкування лише з однією людиною.

Що робить наш господарник

Господарник від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, подібно до керуючого, кваліфіковано обслуговує Ваше домашнє господарство. Він знає принципи функціонування усіх систем життєзабезпечення: будинків та інших будівель, лазні, басейну, охорони. Кондиціювання, система безпеки, каналізація, автономне опалення, полив газонів тощо – сфера його повсякденної відповідальності. За потреби він сам зробить дрібний ремонт або подбає про вчасне заернення до сервісних організацій. Господарник відповідає за чистоту і порядок на всій території і доглядає за зеленими насадженнями.

Принагідно догляне й за домашніми улюбленцями, якщо такі у Вас є (нагодує, вигуляє, забезпечить ветеринарне обслуговування тощо).

Що робить наш садівник

Садівник від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ доглядає за усіма зеленими насадженнями на Вашій ділянці. Він знає, коли підживити й обрізати рослини, зробити аерацію і внести добрива. Він завчасно проведе превентивні заходи з обробки рослин проти хвороб і шкідників. Збере врожай, наведе порядок у саду і підготує його до зимового періоду. Завдяки професійному догляду Ваш сад радуватиме Вас увесь рік.

 

Ідивідуальний графік роботи керуючого (господарника, садівника) складається відповідно до Ваших потреб.

Випробувальний термін може тривати до 2-х тижнів зі щоденною оплатою праці до підписання договору. Впродовж цього періоду Ви визначитеся, чи підходить Вам цей працівник.

Гарантійне обслуговування договору агентство забезпечує протягом усього терміну його дії.

Вартість послуг агентства:
 • договір на 1 рік – 100% від окладу працівника за місяць разово;
 • договір на 6 місяців – 70% від окладу працівника за місяць разово;
 • короткострокова послуга – за домовленістю з агентством.

Термін виконання заявки – від 30 хвилин до декількох днів.
Підбір персоналу здійснюється з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта.
Працюємо виключно з базою персоналу агентства.