ГУВЕРНАНТКА.

Наше агентство СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ може запропонувати Вам гувернанток для дітей різного віку від 3х років зі зручним для Вас графіком роботи.

Обираючи гувернантку слід орієнтуватися на:

  • високий рівень відповідальності і доглянутий зовнішній вигляд;

  • фізичне і психічне здоров'я і психологічну стійкість;

  • наявність діючої медичної книжки (форма №1-ОМК);

  • здатність не підвищувати голоса на дитину і спроможність із нею домовлятися, формуючивати за будь-яких обставин дружнє до неї середовище;

  • готовність швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях, володіння прийомами долікарської медичної допомоги;

  • вміння приймати оптимальні рішення в інтересах дитини і виявляти ініціативу виключно за попереднім погодженням з батьками.

Реєструючись в агентстві СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, кандидат надає оригінали особистих документів і медичну книжку (форма №1-ОМК). Агентство за Чорним списком домашнього персоналу всіх агентств Києва перевіряє, чи не дискредитував себе потенційний працівник раніше на робочому місці. Усі рекомендації з попередніх місць роботи також перевіряються.

Гувернантка для дітей від 3-4 х роківОсновне її призначення – навчання і загальний розвиток Вашої дитини.                                                                                                                        Гувернантка, як правило, має спеціальну або вищу педагогічну освіту і досвід роботи в дитячих установах (садках, центрах раннього розвитку, школах, ліцеях, гімназіях). Вона володіє методиками раннього розвитку і підготовки до школи. Обізнана у змінах шкільних програм та особливостях виконання домашніх завдань. Вміло організовує повноцінне дозвілля дитини з відвідуванням музеїв, театрів, інших закладів. Крім того, якщо Ваша гувернантка має додаткові навички і, наприклад, грає на музичному інструменті, малює, володіє іноземними мовами або може провести спортивне заняття, то в разі Вашого бажання вона й дитини навчить того, що вміє сама.

guvernantka1

 

Ідивідуальний графік роботи гувернантки складається відповідно до Ваших потреб.

Випробувальний термін може тривати до 2-х тижнів зі щоденною оплатою праці до підписання договору. Впродовж цього періоду Ви визначитеся, чи підходить Вам цей працівник.

Гарантійне обслуговування договору агентство забезпечує протягом усього терміну його дії.

Вартість послуг агентства:
  • договір на 1 рік – 100% від окладу працівника за місяць разово;
  • договір на 6 місяців – 70% від окладу працівника за місяць разово;
  • короткострокова послуга – за домовленістю з агентством.

Термін виконання заявки – від 30 хвилин до декількох днів.
Підбір персоналу здійснюється з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта.
Працюємо виключно з базою персоналу агентства.