СІМЕЙНА ПАРА

Беручи на роботу сімейну пару від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, Ви отримуєте можливість поєднати у двох працівниках аж чотирьох: домробітницю, кухаря, господарника і водія, які злагоджено й якісно виконають визначені для них завдання. Зазвичай у подружжі чоловік – майстер на всі руки, а жінка добре знає й виконує повсякденні жіночі обов'язки. Перевага пари – в готовності до тривалого періоду роботи, адже за умови спільного проживання вона не прагне часто виїжджати додому. Розподіливши обов'язки між подружжям, Ви збережете свій час і спрямуєте енергію на більш значущі для Вас процеси.

Обираючи сімейну пару слід орієнтуватися на:sem para2

  • ретельність у роботі і доглянутий зовнішній вигляд кожного;

  • наявність досвіду в даній сфері від 1 року;

  • вміння планувати свій робочий день і правильно визначати пріоритети згідно з потребами роботодавця;

  • відповідні знання й уміння використовувати сучасну побутову техніку;

  • дбайливе ставлення до майна сім'ї;

  • вміння приймати оптимальні рішення й виявляти ініціативу виключно в інтересах роботодавця і за попереднім погодженням із ним;

  • здатність швидко орієнтуватися в екстремальних ситуаціях і володіння прийомами долікарської медичної допомоги.

Реєструючись в агентстві СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, кожен кандидат надає оригінали особистих документів і медичну книжку (форма №1-ОМК). Агентство за Чорним списком домашнього персоналу всіх агентств Києва перевіряє, чи не дискредитував себе потенційний працівник раніше на робочому місці. Усі рекомендації з попередніх місць роботи також перевіряються.

 

Що зробить для Вас наша домробітниця

Ваша домівка буде завжди чистою і світлою, прання – бездоганним, прасування – ідеальним. Вам старанно приготують здорову домашню їжу, розуміючи, що в ній – не лише користь, а й позитивний настрій. Подбають про кімнатні рослини та домашніх улюбленців, якщо вони у Вас є. Наша домробітниця замовить усе необхідне для догляду за будинком і вміло підбере побутову хімію, мікрофібри та інше; складе список потрібних продуктів. Принагідно підкаже, яка марка парогенератора, пилососа або іншої техніки ефективніше в роботі і де, на її думку, найбільш якісна хімчистка. Вона вчасно замовить воду, викличе електрика чи сантехніка, фахівця з обслуговування систем кондиціонування, акваріума, флориста та інших, і безперервні процеси у Вашій домівці завжди будуть налагоджені.

 

Які функції нашого господарника

Господарник від агентства СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ кваліфіковано дбатиме про Ваше домашнє господарство. Він знає принципи роботи усіх систем життєзабезпечення: будинків та інших приміщень, лазні, басейну, охорони. Кондиціювання, система безпеки, каналізація, автономне опалення, полив газону тощо – сфера його повсякденної діяльності. Він спроможний зробити дрібний ремонт, а за потреби звернеться до певних сервісних організацій. Від нього залежить чистота і порядок на Вашій території. Догляд за зеленими насадженнями – також його обов'язок. За потреби він догляне і за Вашими домашніми улюбленцями, забезпечивши годування, вигул, ветеринаране обслуговування.

 

Ідивідуальний графік роботи кожного з сімейної пари складається відповідно до Ваших потреб.

Випробувальний термін може тривати до 2-х тижнів зі щоденною оплатою праці до підписання договору. Впродовж цього періоду Ви визначитеся, чи підходять Вам ці працівники.

Гарантійне обслуговування договору агентство забезпечує протягом усього терміну його дії.

 

Вартість послуг агентства:
  • договір на 1 рік – 100% від окладу працівника за місяць разово;
  • договір на 6 місяців – 70% від окладу працівника за місяць разово;
  • короткострокова послуга – за домовленістю з агентством.

Термін виконання заявки – від 30 хвилин до декількох днів.
Підбір персоналу здійснюється з урахуванням усіх побажань і вимог клієнта.
Працюємо виключно з базою персоналу агентства.